Kırıklar İnşaat

15 Yıldır kalite anlayışından, insana ve çevreye olan saygısından ödün vermeden, inşaat ve gayrimenkul sektöründe müşteri memnuniyeti hedefiyle faaliyet gösteren KIRIKLAR İNŞAAT A.Ş.yurt genelinde pek çok projeyi başarıyla tamamlayarak inşaat sektörünün güven duyulan markalarından biri haline gelmiştir.

Proje yönetimi temel fonksiyonu ve ortak paydası üzerine kurulu taahhüt/inşaat ve gayrimenkul projeleri geliştirme faaliyetlerine ilaveten tesis yönetimi hizmetleri de verilmektedir.

Şirketin lokomotifi konumundaki inşaat taahhüt grubu, müşteri ihtiyaçları ve proje gereksinimlerine göre birim fiyat, maliyet+kar veya anahtar teslimi sözleşmeleri üstlenmektedir. Referansları arasında İstanbul’un her iki yakasında hayata geçirdiği Konut Projeleri, İstanbul İlçe Belediyelerine ait Hizmet Binaları, Kültür Merkezleri, Kamu Kuruluşlarına ait Bina İnşaatları, Lüks Ofisler, İş Merkezleri, Oteller, Okullar, Hastaneler, Benzin İstasyonları yer almaktadır.

Taahhüdün yanısıra KIRIKLAR İNŞAAT A.Ş., geliştirdiği projeleri ve yurtiçi ve yurtdışı yatırımları ile değerli arsalar üzerinde, müşteri talepleri ve piyasa beklentileri doğrultusunda, gayrimenkul projeleri üretmeye devam etmek tedir. Tahsilat paylaşımı veya diğer ortaklık modelleriyle üretilen bu gayrimenkullerin işletmeleri ve tesis yönetimi ilgili kuruluşlar bünyesinde gerçekleştirilmektedir.

Hayallerimiz Adresimiz Olsun”, diyorsanız

mutlaka Kırıklar İnşaat projelerine göz atınız…