Başkanın Mesajı

2001 yılından itibaren KIRIKLAR İNŞAAT A.Ş. olarak başlayan yolculuğumuz artan hedeflerimizi gerçekleştirmek için kurduğumuz grup şirketlerimiz ADS YAPI ve NOVEL İNŞAAT olarak da özgün, dinamik ve yaratıcı projelerimiz ile siz değerli dostlarımızın hayatlarını kolaylaştıracak projelere imza atıyor ve sizlerin hayatına dokunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Hep birlikte güzel bir geleceğe , daha başarılı yeni nesil yetiştirmeye olan inancımız bizleri ileriye taşıyan en önemli güç oldu..KIRIKLAR İNŞAAT A.Ş.’ nin bilgi birikimi , tecrübe ve ışığında kurduğumuz ADS YAPI , İstanbul’un değişim dönüşüm sürecindeki hizmetlerine katkı sağlayacak yatırımlara önem verdik.

Kaliteli hizmet anlayışı, verdiğimiz sözlerin arkasında durarak ve müşteri memnuniyetini sağlayarak birçok konut, , İşyeri, Plaza, Hastane, Yurt, Okul ve Benzin İstasyonları inşa ettik. Bize güvenen ve inanan siz değerli dostlarımızın da beklenti ve yönlendirmeleri ile de gelecekteki yeni projelerimize yön vermekteyiz.

İstikrarlı ve emin adımlarla yükselişimiz, sektörde kaliteyle birlikte uygun fiyat politikası ile örnek teşkil etmeye devam ederken, gerek ekonomide gerekse sektörel anlamda süregelen belirsizlik ve risklere rağmen kendimizi geliştirmeye ve ülke ekonomisine de değer katmaya, hedeflerimizi yükselterek sektöre hizmet etmeye devam edeceğiz.

 

Saygı ve Sevgilerimle

Nuri KIRIK

ADS YAPI Yönetim Kurulu Başkanı