ADS Yapı

15 Yıldır kalite anlayışından, insana ve çevreye olan saygısından ödün vermeden, inşaat ve gayrimenkul sektöründe müşteri memnuniyeti hedefiyle faaliyet gösteren KIRIKLAR İNŞAAT A.Ş. yurt genelinde pek çok projeyi başarıyla tamamlayarak inşaat sektörünün güven duyulan markalarından biri haline gelmiştir.

KIRIKLAR İNŞAAT A.Ş. olarak şirketin lokomotifi konumundaki inşaat taahhüt grubu, müşteri ihtiyaçları ve proje gereksinimlerine göre birim fiyat, maliyet+kar veya anahtar teslimi sözleşmeleri üstlenmektedir.

KIRIKLAR İNŞAAT A.Ş. nin grup şirketleri olarak 2007 yılından bu yana ADS YAPI ve NOVEL İNŞAAT olarak İstanbul’da yeni yaşam alanları şekillendirmek ilkesi ile detaycılığı hiç elden bırakmadan birçok projeye imza atmıştır.

KIRIKLAR İNŞAAT A.Ş., ADS YAPI ve NOVEL İNŞAAT ‘ ın ortak iştirakleri ile İstanbul’un her iki yakasında hayata geçirdikleri Konut Projeleri, İstanbul İlçe Belediyelerine ait Hizmet Binaları, Kültür Merkezleri, Kamu Kuruluşlarına ait Bina İnşaatları, Lüks Ofisler, İş Merkezleri, Oteller, Okullar, Hastaneler, Benzin İstasyonları yer almaktadır.

Profesyonel bir idari yapı, yüksek kalite standartları ve müşteri memnuniyeti ilkesinden asla taviz vermeden kısa zamanda pek çok başarılı projeye hayat veren ADS YAPI önümüzdeki dönemde de yeni projelerle sektörde kendini göstermeye hazırlanmaktadır,